Automatizácia a jednoúčelové stroje

Svet sa mení a automatizácia sa stala symbolom štvrtej technologickej revolúcie. Ak sa stotožňujete s myšlienkou, že výrobný podnik musí modernizovať a nasledovať trendy, pravdepodobne ste na správnom mieste. Naša firma predstavuje malý, no kreatívny tím, ktorý dokáže ponúknuť vynikajúci pomer kvality a ceny. Sme tak vhodní partneri i pre menšie firmy, ktoré sú konzervatívnejšie čo sa inovácií týka. Máme vlastné výrobne kapacity a rôznorodé skúsenosti.

Potrebujete vyvinúť a vyrobiť stroj na špeciálny účel? Alebo stroje modernizovať a prepojiť do komplexnej automatizovanej výrobnej linky? Ak áno, ste na správnom mieste. Výroba stroja na zákazku je komplexný, náročný, a individuálny proces. Preto potrebujete spoľahlivého partnera, ktorý chápe dôležitosť osobného prístupu a uvedomuje si zodpovednosť, ktorú na seba prijatím zákazky preberá.  Vlastné skúsenosti a výrobné kapacity, ale aj mnoho externých partnerov z výroby, vedy či výskumu, nám pomáhajú napĺňať ciele našich zákazníkov.

Naše skúsenosti

Lisy, mlyny, šredre, separačné stoly, inteligentné dopravníky a podávače, spracovanie káblov, mixéry, miešacie zariadenia, píly, frézovacie zariadenia na hliník, strihacie zariadenia, navíjacie zariadenia…